Powiatowy Szpital im. Władysława Biegańskiego w Iławie

14-260 Lubawa, ul. Poznańska 6

Dane kontaktowe poradni:

Rejestracja odbywa się osobiście w Poradni lub telefonicznie

pod nr (89) 645-59-60

(czynna w godzinach pracy Poradni – patrz harmonogram poniżej)

E-mail: kancelaria@szpital.ilawa.pl

Opis poradni

Poradnia Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej zajmuje się rozpoznawaniem i leczeniem chorób narządu ruchu, jak również wszelkich nieprawidłowości/urazów w obrębie mięśni, stawów, więzadeł oraz ścięgien. Do Poradni najczęściej zgłaszają się pacjenci, którzy mają urazy i schorzenia kręgosłupa, stawu ramiennego, stawu kolanowego czy stawu skokowego. Specjaliści Poradni pomagają w diagnostyce i leczeniu różnych dolegliwości, w tym takich, jak m.in.:

• ból kręgosłupa, barku, biodra, kolana,
  • choroby stawu biodrowego, kolanowego, skokowego,
  • łokieć tenisisty,
  • ostroga piętowa,
  • paluch koślawy (tzw. haluksy),
  • torbiel galaretowata,
  • zespół cieśni nadgarstka,
  • urazy sportowe,
  • stany zapalne kości,
  • wady postawy (np. skolioza, pogłębiona lordoza i kifoza, koślawe kolana, płaskostopie).

Oprócz tego, Poradnia zapewnia takie świadczenia, jak: zaopatrywanie ran, zmiana opatrunków czy zakładanie i usuwanie opatrunków gipsowych.

Rejestracja w Poradni Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej (filia w Lubawie) – co jest wymagane:

• skierowanie do Poradni od lekarza rodzinnego lub lekarza specjalisty,
  • dokument tożsamości z numerem PESEL.

Harmonogram pracy

NIECZYNNE