Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia przeprowadza badanie doświadczeń pacjenta ze świadczonej opieki. Do udziału w badaniu zaproszeni są wszyscy pacjenci szpitala. Badanie przeprowadzone jest w formie anonimowej ankiety elektronicznej. Wypełnienie ankiety zajmuje około 5 min.
 
Ankieta dostępna jest poprzez stronę internetową : https://www.cmj.org.pl/ankiety/ilawa
 
Badanie zadowolenia i satysfakcji pacjentów jest niezwykle ważne w szpitalu z wielu powodów. Po pierwsze, pacjenci to podstawowa grupa, dla której szpital został stworzony, a ich zdrowie i dobre samopoczucie powinny być najwyższym priorytetem personelu medycznego. Po drugie, badanie zadowolenia i satysfakcji pacjentów może pomóc w identyfikacji obszarów, w których szpital może poprawić swoje usługi i procedury, co w końcu prowadzi do poprawy jakości opieki medycznej.
 
Dodatkowo, badanie satysfakcji pacjentów może pomóc w identyfikacji problemów z organizacją i zarządzaniem, które mogą prowadzić do niezadowolenia pacjentów. Poprawa procesów i procedur w szpitalu może pomóc w zapewnieniu lepszej jakości opieki, skróceniu czasu oczekiwania, zwiększeniu dostępności do lekarzy i personelu medycznego, co w końcu prowadzi do poprawy satysfakcji pacjentów.
Państwa opinia jest dla nas ważna! Mają Państwo realny wpływ na jakość leczenia i rozwój naszej jednostki. Dziękujemy!

Napisz do nas


  Zapoznałem(am) się z Polityką prywatności i wyrażam zgodę na otrzymywanie w formie telefonicznej i mailowej ofert, wizualizacji, informacji, materiałów, newsletterów.


  Zapoznałem(am) się z powyższą klauzulą informacyjną, Polityką prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Powiatowy Szpital im. Wl. Bieganskiego w Iławie

  Szybki kontakt

  Punkt Przyjęć

  tel. (89) 644 96 67

  Kancelaria Szpitala

  tel (89) 644 96 01

  Laboratorium Diagnostyczne

  tel (89) 644 97 04

  Nocna i Świąteczna Opieka Zdrowotna

  tel. (89)  333 17 37

  © 2023 Powiatowy Szpital im. Władysława Biegańskiego w Iławie. Wszelkie prawa zastrzeżone.

  Realizacja: virtualmedia.pl

  Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

  Administrator Danych
  Polityka Prywatności
  Akceptuję

  Rejestracja
  tel. (89) 644 97 81


  Izba Przyjęć
  tel. (89) 644 96 67