Powiatowy Szpital im. Władysława Biegańskiego

Laboratorium Diagnostyczne: (89) 649-42-48

E-mail: kancelaria@szpital.ilawa.pl

Opis pracowni

Laboratorium Diagnostyczne dysponuje nowoczesnym zapleczem badawczym, wyposażonym w precyzyjną aparaturę oraz doświadczonym zespołem specjalistów, dzięki czemu pacjenci mogą liczyć na szybkie i wiarygodne wyniki.

Wykaz usług, jakie realizuje Laboratorium Diagnostyczne:

• podstawowe badania z zakresu analityki ogólnej (m.in. badanie moczu, płynu mózgowo-rdzeniowego, krew utajona w kale, badania w kierunku pasożytów, testy ciążowe, badanie nasienia),
  • badania hematologiczne (m.in. morfologia, OB., badanie układu krzepnięcia),
  • badania z zakresu biochemii klinicznej (m.in. cholesterol, trójglicerydy, HDL, mocznik, kreatynina, żelazo, bilirubina, CPR, sód, potas, magnez),
  • badania z zakresu immunochemii (m.in. hormony tarczycy, HBsAg, hormony płciowe, diagnostyka anemii, choroby zakaźne, markery nowotworowe, troponina),
  • badania toksykologiczne (m.in. alkohol etylowy, kokaina, amfetamina, opiaty, pochodne konopi indyjskich).

Wysoka jakość wykonywanych badań w Laboratorium Diagnostycznym potwierdzona jest certyfikatem uzyskanym w ramach kontroli jakości organizowanej przez Centralny Ośrodek Badania Jakości w Diagnostyce Laboratoryjnej oraz firmę Labquality.

Laboratorium Diagnostyczne wykonuje ponadto badania komercyjne (odpłatne). Zachęcamy do zapoznania się z cennikiem i skorzystania z naszych usług.

>> CENNIK BADAŃ LABORATORYJNYCH <<< (do pobrania)

Zarządzenie 7-2024 zmiana Cennika

Zarządzenie 34-2024 zmiana Regulaminu Organizacyjnego

Cennik Usług Medycznych zmiana od 01.04.2024