Informujemy, że w związku z wystąpieniem dnia świątecznego w sobotę – 6 stycznia 2024 r. Święto Trzech Króli, dzień 29 stycznia 2024 r. ustala się dniem wolnym od pracy w Powiatowym Szpitalu w Iławie.

W tym dniu nieczynne będą:

• Poradnia Ginekologiczno – Położnicza,
  • Poradnia Logopedyczna,
  • Poradnia Chirurgii Ogólnej,
  • Poradnia Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej,
  • Poradnia Otolaryngologiczna,
  • Poradnia Terapii Uzależnienia od Alkoholu i Współuzależnienia,
  • Poradnia Zdrowia Psychicznego,
  • Poradnia Chirurgii Ogólnej– filia w Lubawie,
  • Poradnia Urologiczna,
  • Poradnia Okulistyczna,
  • Poradnia Gruźlicy i Chorób Płuc,
  • Pracownia RTG,
  • Pracownia RTG – filia w Lubawie,
  • Pracownia Tomografii Komputerowej,
  • Dział Fizjoterapii,
  • Rejestracja Przychodni,
  • Administracja Szpitala.

Ponadto w ten dzień Punkty Pobrań Laboratorium Diagnostycznego w Iławie oraz Lubawie będą czynne do godziny 12:00.

Lista Poradni i Pracowni udzielających świadczeń zdrowotnych w ramach zawartej umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia znajdują się na stronie internetowej Warmińsko – Mazurskiego Oddziału NFZ – www.nfz-olsztyn.pl w zakładce „Pacjenci”.