Dbając o Wasze zdrowie i dobre samopoczucie, chcemy Was serdecznie zaprosić do udziału w naszej nowej akcji profilaktycznej „Co u ciebie słychać?”. To idealna okazja, by zadbać o swoje zdrowie w promocyjnych cenach!

Skorzystaj z promocyjnych badań profilaktycznych przygotowanych przez specjalistów naszego Laboratorium Diagnostycznego. Pakiety zostały starannie opracowane, aby odpowiadać na najczęstsze problemy i niedobory zdrowotne, które mogą pojawić się wraz z wiekiem. Dzięki nim będziesz mógł/mogła śledzić swoje zdrowie i reagować na ewentualne zmiany na bieżąco.

🔬 Jakie pakiety oferujemy?

👩🏻‍🦰 KOBIETA – 80 zł
🧪Ca 125
👩🏻‍🦰 KOBIETA PLUS – 96 zł
🧪Ca 125
🧪FT4
🧪Wapń
👨🏻‍🦳 MĘŻCZYZNA-  59zł
👨🏻‍🦳 MĘŻCZYZNA PLUS – 75zł
🧪FT4
🧪Wapń

1. CA 125:

• CA 125 (antygen rakowy 125) to badanie, które pomaga w monitorowaniu zdrowia układu rozrodczego u kobiet. Podwyższona wartość CA 125 może wskazywać na obecność pewnych problemów zdrowotnych, takich jak endometrioza lub raki jajnika. Badanie to jest szczególnie istotne w profilaktyce i monitorowaniu zdrowia kobiet.
  2. Witamina D3 25OH:

• Witamina D jest niezwykle istotna dla zdrowia kości i ogólnego samopoczucia. Badanie poziomu witaminy D3 (25-hydroksywitaminy D) może pomóc w ocenie ryzyka niedoboru tej witaminy, co jest częste u osób dorosłych. Niedobór witaminy D może prowadzić do problemów z układem kostnym.
  3. Żelazo:

• Badanie poziomu żelaza w organizmie jest ważne, aby ocenić ryzyko niedoboru żelaza lub hemochromatozy. Niedobór żelaza może prowadzić do anemii, a zbyt wysoki poziom żelaza może być związany z pewnymi chorobami.
  4. Magnez:

• Magnez to minerał niezbędny dla wielu funkcji organizmu, w tym dla pracy mięśni, układu nerwowego i serca. Badanie poziomu magnezu może pomóc w identyfikacji potencjalnych niedoborów, które mogą wpływać na zdrowie i samopoczucie.
  5. TSH (tyreotropina):

• TSH to hormon produkowany przez przysadkę mózgową, który kontroluje pracę tarczycy. Badanie poziomu TSH jest istotne w diagnostyce chorób tarczycy, w tym niedoczynności tarczycy (hipotyreoza), która jest częsta u osób w wieku 40+.
  6. FT4 (tyroksyna wolna):
    • FT4 to jedno z badań tarczycy, które mierzy ilość wolnej tyroksyny, czyli hormonu tarczycy, który jest odpowiedzialny za regulację metabolizmu. Badanie FT4 jest ważne w diagnostyce i monitorowaniu stanu tarczycy, co może mieć wpływ na ogólną kondycję zdrowotną.
  7. Wapń Całkowity:

• Badanie poziomu wapnia całkowitego w organizmie jest istotne dla zdrowia kości oraz funkcji mięśni i nerwów. Zmiany w poziomie wapnia mogą wskazywać na różne schorzenia, takie jak choroby tarczycy czy zaburzenia przytarczyc. Dlatego badanie wapnia całkowitego jest ważne w profilaktyce zdrowia.

🏨 Gdzie możesz wykonać badania?
W Laboratorium Diagnostycznym Powiatowego Szpitala w Iławie, które jest czynne w następujących godzinach:

Poniedziałek – Piątek: 7:15 – 19:00
Sobota: 7:15 – 12:00
Nie czekaj! To doskonała okazja, by zatroszczyć się o swoje zdrowie i sprawdzić, czy wszystko jest w najlepszym porządku. Nasza akcja profilaktyczna trwa do 30 listopada, więc masz jeszcze sporo czasu, by skorzystać z tych korzystnych cen.